Menu

دوره های آموزشی حمل و نقل

   آموزش به عنوان یکی از ارکان اصلی توسعه پایدار در کلیه امور و فعالیتهای یک جامعه مطرح می‌باشد. به همین دلیل است که یکی از محورهای اصلی برنامه‌های ایمنی و حمل و نقل در کشورها به آموزش به معنای عام آن اختصاص دارد. دهه 80 را می‌توان دهه آموزش و فرهنگ سازی بخش حمل و نقل نامگذاری کرد و آغاز برنامه‌های گسترده در این زمینه به خصوص در نیمه دوم دهه 80 به خوبی بیانگر این واقعیت است.

   شرکت دانش بنیان پژوهشگران فن آور بــــرنا دارای مجوز از وزارت راه و ترابری، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور و با نظارت اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان مازندران افتخار دارد که به عنوان یکی از پیشگامان برگزاری دوره‌های آموزشی در بخش حمل و نقل جاده ای در برگزاری دوره های تخصصی متعدد به ارگانهای مختلف مربوطه اعم از کارشناسان پلیس راه کشور، کارشناسان سازمانهای راهداری و حمل و نقل استانها، مدیران و متصدیان شرکتها و موسسات حمل و نقل و رانندگان حرفه‌ای در بخش حمل و نقل جاده‌ای فعال می‌باشد. علاوه بر برگزاری دوره‌های آموزشی، تدوین مطالب و سیلابسهای آموزشی جدید بر اساس نیازهای روزمره شاغلین بخش حمل و نقل جاده‌ای نیز از برنامه‌های اصلی شرکت می‌باشد که با جذب متخصصین و آموزش آنها به توسعه برنامه‌های آموزشی مطابق با توسعه حمل و نقل جاده ای در کشور اهتمام نموده است.

 

عناوین دوره‌ها

- حمل و مهار ایمن بار

- حمل و نقل جاده ای مواد خطرناک

- اصول و ضوابط ابعاد و اوزان حمل و نقل بار

- قوانين و مقررات حمل و نقل جاده ای

- مهارتهای رانندگی

- اخلاق حرفه ای و مهمانداری

 

   لازم به ذکر است که برگزاری این دوره ها علاوه بر ترویج بخش آموزشی و افزایش سطح علمی و عملی حمل و نقل جاده ای برای رانندگان بخش باری و مسافری کشور، گواهینامه معتبر دوره های آموزشی حمل و نقل جاده ای صادر می گردد که امکان صدور کارت هوشمند برای رانندگان (بخش باری و مسافری) را فراهم می آورد. ضمنا کارت های هوشمند قابلیت تمدید و یا بعبارتی دیگر قابلیت شارژ مجدد هم دارند.

 

سامانه خدمات ارزی

همکاری

برای همکاری با شرکت دانش بنیان پژوهشگران فن آور بــــرنا فرم همکاری زیر را دریافت نموده و به دقت مطالعه و تکمیل نمائید. پس از تکمیل، فرم را در قسمت ارتباط با ما آپلود نمائید و یا به آدرس ایمیل شرکت ارسال فرمائید.

 

فرم همکاری

محصولات دانش بنیان

   این شرکت دارای محصولات دانش بنیان متعددی از جمله شکلات کاهنده قند خون می باشد که علی رغم انجام این طرح، دارای فعالیت های زیادی در انجام و اجرای طرح های مختلف صنعتی می باشد.

 

پژوهش

   این شرکت در راستای پژوهش، فعالیت هایی همچون برگزاری کنفرانس ها و همایش ها در سطوح ملی و بین المللی، مقاله نویسی، انجام طرح های پژوهشی و طرح های توجیهی و همچنین طراحی، راه اندازی و مدیریت مجلات الکترونیکی علمی بر عهده دارد.

 

آموزش

   این شرکت در راستای آموزش، فعالیت هایی همچون برگزاری دوره ها، کارگاه ها و همچنین آموزش های مجازی در سطوح ملی و بین المللی بر عهده دارد.

 

راه اندازی و پشتیبانی : YGD