Menu

دوره های آموزشی بیمه

   حرکت صنعت بیمه در راستای اهداف چشم انداز 1404، طرح تحول اقتصادی دولت و برنامه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور و نیز توسعه صنعت بیمه و افزایش ضریب نفوذ آن مستلزم شایستگی و توانمندی نیروهای فعال در این صنعت می باشد. توانمندسازي نیروهای فعال در صنعت بیمه در راستاي ارتقای سطح اطلاعات، دانش، بینش و مهارت کارکنان و کارشناسان این صنعت در این راستا ضروری به نظر می رسد.

   بر این اساس شرکت دانش بنیان پژوهشگران فن آور بـــرنا با درک این امر مهم، زیر نظر سازمان بیمه مرکزی کل کشور و همچنین پژوهشکده بیمه (وابسته به بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران) اقدام به طراحی دوره های آموزشی " بیمه" نموده است. بدین منظور از دانش "مدیران و کارشناسان بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران"، "شرکتها و نمایندگی های بیمه (بصورت نظرسنجی)"، "سرفصلهای دوره های آموزشی دانشگاهی و کاربردی داخل کشور"، و نهايتاً با چندین استاد مجرب  مذاکره گردید و نتایج این بررسی ها در قالب دوره آموزشی تدوین گردید.

 

مهارت های کسب شده بعد از گذراندن دوره آموزشی

-  نحوه‌ اداره‌ سازمان‌هاي‌ بيمه‌ و چگونگي‌ رفتار با بيمه‌گذاران

- انواع‌ فعاليت‌هاي‌ بيمه‌ مثل‌ بيمه‌ عمر، ماشين‌، خدمات‌ درماني‌ و غيره‌

- آشنايي با پايه‌ و مباني‌ مديريتي‌ بيمه

- اصطلاحات بیمه

- مدیریت رفتار سازمانی

- مبانی سازمان و مدیریت

- کلیات و اصول بیمه

- بازاریابی و فروش بیمه

- بیمه های اشخاص

- وظایف و تعهدات بیمه گزار

 

سامانه خدمات ارزی

همکاری

برای همکاری با شرکت دانش بنیان پژوهشگران فن آور بــــرنا فرم همکاری زیر را دریافت نموده و به دقت مطالعه و تکمیل نمائید. پس از تکمیل، فرم را در قسمت ارتباط با ما آپلود نمائید و یا به آدرس ایمیل شرکت ارسال فرمائید.

 

فرم همکاری

محصولات دانش بنیان

   این شرکت دارای محصولات دانش بنیان متعددی از جمله شکلات کاهنده قند خون می باشد که علی رغم انجام این طرح، دارای فعالیت های زیادی در انجام و اجرای طرح های مختلف صنعتی می باشد.

 

پژوهش

   این شرکت در راستای پژوهش، فعالیت هایی همچون برگزاری کنفرانس ها و همایش ها در سطوح ملی و بین المللی، مقاله نویسی، انجام طرح های پژوهشی و طرح های توجیهی و همچنین طراحی، راه اندازی و مدیریت مجلات الکترونیکی علمی بر عهده دارد.

 

آموزش

   این شرکت در راستای آموزش، فعالیت هایی همچون برگزاری دوره ها، کارگاه ها و همچنین آموزش های مجازی در سطوح ملی و بین المللی بر عهده دارد.

 

راه اندازی و پشتیبانی : YGD