Menu

آشنایی با شرکت بـــــرنا

شرکت دانـش بـنیان بــــــرنا توسعه یافته در مـرکـز رشد واحـدهای فن آوری دانش بنیان دانشگاه مازندران

   شرکت دانش بنیان بـــــرنا در سال 1392 با کد اقتصادی 411437454679 و شناسه ملی 14003428088 به شماره ثبت 2510 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی به ثبت رسیده  است.

   شرکت سهامی خاص بــــرنا به مدیرعاملی مهندس ساعد بهمنی از شرکتهای دانش بنیان توسعه یافته در مرکز رشد واحدهای فن آوری دانش بنیان دانشگاه مازندران می باشد که در چارچوب اساسنامه خود به فعالیت می پردازد و مورد حمایتهای قانونی مصرحه در قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادی اجتماعی و فرهنگی و بالتبع آن قانون مراکز رشد واحدهای فن آوری دانش بنیان مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد.

   این شرکت بدلیل ارائه ایده های محوری و طرح های متعدد و تصویب در شورای مرکز رشد واحدهای فن آوری دانش بنیان دانشگاه مازندران مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تأیید شده و دانش بنیان گردید.

   شرکت دانش بنیان بـــــرنا دارای فعالیت های گسترده ای می باشد که در راستای محور های آموزش، پژوهش و تولید محصولات (کالا-خدمت) دانش بنیان به فعالیت می پردازد.

   برگزاری دوره های آموزشی و پژوهشی و مشترک دانشگاهی و بین المللی با اعطا و اخذ نمایندگی، برگزاری سمینارها، همایش ها، کارگاه های آموزشی، علمی و تخصصی، جشنواره ها، نمایشگاه ها و مسابقات در سطوح داخلی، دانشجویی، منطقه ای، ملی و بین المللی در زمینه های مختلف. اجرای مطالعات و پژوهش های علمی و ارائه مشاوره در زمینه های علوم پایه، علوم انسانی، پزشکی، دامپزشکی، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر های چند رسانه ای، الکترونیک و خدمات رایانه ای، پشتیبانی و شبکه های اینترنت و ماهواره ای و خدمات فنی و مهندسی، صنعتی، ماشین آلات، شیمیایی، امور حقوقی و سایر رشته های دانشگاهی. شرکت در مناقصات و مزایده ها در زمینه های مختلف فنی، مهندسی، خدماتی، مشاوره ای و علمی و تمامی زمینه ها و همکاری با مؤسسات و نهادهای دولتی و خصوصی داخلی و خارجی و صادرات و واردات در زمینه های فوق و گشایش حساب ها و اخذ تسهیلات ارزی و ریالی. جذب و بهره گیری از توان علمی متخصصین و ارتباط با مرکز آموزشی و پژوهشی داخلی و خارجی و توسعه امکانات فرهنگی، آموزشی و ارتقاء سطح فرهنگ و تعلیم و تربیت نیروی انسانی کارآمد و کمک به توان علمی کشور. تأسیس یک آزمایشگاه جامع تحقیقاتی و تخصصی و انجام تحقیقات و فعالیت ها و خدمات آزمایشگاهی و تولید محصولات مختلف اعم از محصولات آرایشی بهداشتی، غذایی، دارویی و سایر محصولات در صنایع مختلف و عرضه به بازار مصرف داخل و خارج )صادرات). خرید و فروش، تعمیر و مشاوره تمامی محصولات در زمینه های مختلف. خدمات دانشجویی، طرح نویسی و انجام طرح های مختلف در تمامی زمینه ها، چاپ و انتشار مجلات علمی در سطوح و زمینه های مختلف از جمله فعالیت های گسترده این شرکت می باشد.

 

سامانه خدمات ارزی

همکاری

برای همکاری با شرکت دانش بنیان پژوهشگران فن آور بــــرنا فرم همکاری زیر را دریافت نموده و به دقت مطالعه و تکمیل نمائید. پس از تکمیل، فرم را در قسمت ارتباط با ما آپلود نمائید و یا به آدرس ایمیل شرکت ارسال فرمائید.

 

فرم همکاری

محصولات دانش بنیان

   این شرکت دارای محصولات دانش بنیان متعددی از جمله شکلات کاهنده قند خون می باشد که علی رغم انجام این طرح، دارای فعالیت های زیادی در انجام و اجرای طرح های مختلف صنعتی می باشد.

 

پژوهش

   این شرکت در راستای پژوهش، فعالیت هایی همچون برگزاری کنفرانس ها و همایش ها در سطوح ملی و بین المللی، مقاله نویسی، انجام طرح های پژوهشی و طرح های توجیهی و همچنین طراحی، راه اندازی و مدیریت مجلات الکترونیکی علمی بر عهده دارد.

 

آموزش

   این شرکت در راستای آموزش، فعالیت هایی همچون برگزاری دوره ها، کارگاه ها و همچنین آموزش های مجازی در سطوح ملی و بین المللی بر عهده دارد.

 

راه اندازی و پشتیبانی : YGD