Menu

شکلات کاهنده قند خون


معرفی محصول:

   با توجه به افزایش روز افزون بیماریهای ناشی از افزایش قندخون همچون دیابت و در طرف مقابل افزایش تولید و نیز تمایل به مصرف مواد قندی و شیرینیجات و شکلات های مختلف با توجه به ذائقه افراد، شکلات کاهنده قند خون با استفاده از تجربیات و تکنولوژی های جدید طراحی گردیدکه علی رغم اینکه سبب افزایش قند (گلوکز) خون نمی شود، بلکه باعث کاهش آن می گردد. این محصول به نوعی تنظیم کننده متابولیسم بدن (قند خون، چربی خون، فشار خون و ...) می باشد.

 

مشخصات فنی:              

   این محصول به دلیل استفاده از قندهای بدون گلوکز همچون شیرین کننده های مختلف و نیز استفاده از اسانس های مختلف گیاهی دارای مواد بازدارنده که خاصیت کاهندگی قندخون را دارا می باشند، علی رغم بالا نبردن قندخون، در صورت استفاده منظم و مکرر سبب کاهش آن می گردد.

   در این شکلات بجای استفاده از شکر از شیرین کننده های بدون گلوکز استفاده گردید. طعم شکلات کاکائو می باشد و دارای ظاهری جذاب، طعمی دلنشین و خاصیتی متفاوت است.

 

مزیت ها:

   کمک به افراد دیابتی در استفاده هرچه راحت تر و بی ضرر و مفید از مواد قندی پرکالری، بازار مناسب، روش نوین در کنترل متابولیسم بدن همچون قند خون، چربی خون، فشار خون و ... که از این بین بویژه کنترل قندخون و همچنین کاهش نگرانی افراد دیابتی و افراد در معرض به این بیماری در مصرف شکلات و نیز کنترل و پیشگیری این بیماری در قبال مصرف این شکلات ها در افراد مختلف بخصوص کودکان و جوانان که مصرف کننده عمده شکلات می باشند. این محصول علاوه بر بالا نبردن قندخون، خواص کاهندگی قند خون را دارا می باشد و از دیگر مزیت های این محصول، دارا بودن جذابیت در قالب یک شکلات طعم دار می باشد که تمامی سنین را تحت پوشش قرار می دهد.

   این محصول بدلیل دو منظوره بودن، هم از لحاظ خواص دارویی و هم از لحاظ خواص غذایی که جزء ذائقه مردم می باشد، دارای اهمیت است. از دیگر مزیت های این محصول داشتن قیمتی مناسب برای مصرف کنندگان می باشد که بدلیل داشتن اهمیت دارویی و غذایی در اثر گذشت زمان این محصول در دسترس تمامی قشر قرار خواهد گرفت و بر طبق دانش فنی این محصول علاوه بر تولید نیمه صنعتی به تولید انبوه دست خواهد یافت.

 

سامانه خدمات ارزی

همکاری

برای همکاری با شرکت دانش بنیان پژوهشگران فن آور بــــرنا فرم همکاری زیر را دریافت نموده و به دقت مطالعه و تکمیل نمائید. پس از تکمیل، فرم را در قسمت ارتباط با ما آپلود نمائید و یا به آدرس ایمیل شرکت ارسال فرمائید.

 

فرم همکاری

محصولات دانش بنیان

   این شرکت دارای محصولات دانش بنیان متعددی از جمله شکلات کاهنده قند خون می باشد که علی رغم انجام این طرح، دارای فعالیت های زیادی در انجام و اجرای طرح های مختلف صنعتی می باشد.

 

پژوهش

   این شرکت در راستای پژوهش، فعالیت هایی همچون برگزاری کنفرانس ها و همایش ها در سطوح ملی و بین المللی، مقاله نویسی، انجام طرح های پژوهشی و طرح های توجیهی و همچنین طراحی، راه اندازی و مدیریت مجلات الکترونیکی علمی بر عهده دارد.

 

آموزش

   این شرکت در راستای آموزش، فعالیت هایی همچون برگزاری دوره ها، کارگاه ها و همچنین آموزش های مجازی در سطوح ملی و بین المللی بر عهده دارد.

 

راه اندازی و پشتیبانی : YGD