Menu

مزایده ها و مناقصات

   حضور و مشاركت در مزايده ها و مناقصات، مي تواند فرصتي استثنايي براي پيشرفت و تثبيت فعاليت هاي رو به رشد يك سازمان محسوب شود، در صورتي كه اطلاعات مربوط به برگزاري آنها بطور كامل و در زمان مناسب در اختيار مديران ذيربط قرار گرفته شود تا بتوانند فرصت هاي بالقوه پيرامون كسب و كار خود را به فرصت هاي بالفعل و طلايي تبديل نمايند.

   شركت دانش بنیان پژوهشگران فن آور بـــــرنا علاوه بر فعاليت در عرصه اطلاع رساني اخبار مناقصه ها و مزايده ها، ضمن هماهنگی با سازمان ها و نهادهای مختلف، توانسته است با بهره گيري از نوين ترين روش هاي نرم افزاري و سخت افزاری و استفاده از سيستم هاي جديد اطلاع رساني و همكاري با كارشناسان مجرب و متعهد، در برگزاری مناقصه ها و مزایده ها به طور جامع در سراسر کشور فعالیت موثری داشته باشد.

 

ورود به بخش مزایده ها

ورود به بخش مناقصه ها

سامانه خدمات ارزی

همکاری

برای همکاری با شرکت دانش بنیان پژوهشگران فن آور بــــرنا فرم همکاری زیر را دریافت نموده و به دقت مطالعه و تکمیل نمائید. پس از تکمیل، فرم را در قسمت ارتباط با ما آپلود نمائید و یا به آدرس ایمیل شرکت ارسال فرمائید.

 

فرم همکاری

محصولات دانش بنیان

   این شرکت دارای محصولات دانش بنیان متعددی از جمله شکلات کاهنده قند خون می باشد که علی رغم انجام این طرح، دارای فعالیت های زیادی در انجام و اجرای طرح های مختلف صنعتی می باشد.

 

پژوهش

   این شرکت در راستای پژوهش، فعالیت هایی همچون برگزاری کنفرانس ها و همایش ها در سطوح ملی و بین المللی، مقاله نویسی، انجام طرح های پژوهشی و طرح های توجیهی و همچنین طراحی، راه اندازی و مدیریت مجلات الکترونیکی علمی بر عهده دارد.

 

آموزش

   این شرکت در راستای آموزش، فعالیت هایی همچون برگزاری دوره ها، کارگاه ها و همچنین آموزش های مجازی در سطوح ملی و بین المللی بر عهده دارد.

 

راه اندازی و پشتیبانی : YGD