Menu

مقاله

   بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی به دنبال راهی مناسب جهت اخذ پذیرش و یا بورسیه تحصیلی از دانشگاه‌های مورد تایید وزارت علوم ایران و نیز دانشگاه‌های تراز اول جهان می‌باشند.

   در این راستا یکی از مهمترین راهکارها در جهت اخذ پذیرش یا بورسیه تحصیلی داشتن سطح پژوهشی قابل قبول است. در ارائه سطح پژوهش فاکتورهای زیر اهمیت دارند:

کیفیت مقاله:

   کیفیت مقاله‌های نوشته شده و موضوع مقاله یکی از اساسی‌ترین فاکتورهای سنجش سطح پژوهشی می‌باشد.

تعداد مقاله‌ها: 

   فاکتور دوم در امتیازبندی و تعیین سطح پژوهشی شما، تعداد مقاله‌های نوشته شده توسط شما می‌باشد.

شناسه Citation:

   از آنجا که ارجاع دادن به یک مقاله معیار کیفیت و اثرگذاری آن مقاله می‌باشد، این شناسه یکی از مهمترین فاکتورهای سنجش سطح علمی و کیفیت مقاله‌های تدوین شده توسط پژوهشگران می‌باشد.

شناسه H-index:

   این شناسه به عنوان یک شناسه کاملاً علمی و پژوهشی در تعیین سطح علمی پژوهشگر و مقاله‌های او در سطح بین‌المللی به صورت حرفه‌ای مطرح می‌باشد.

   چهار فاکتور بیان شده، عوامل‌ مهم و مؤثر در تعیین سطح علمی-پژوهشی یک محقق و پژوهشگر بشمار می‌آیند که قادرند بطور مستقیم نقش مفید و مؤثری در اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی شخص ایفا نمایند.

   گروه تحقیقاتی شرکت دانش بنیان پژوهشگران فن آور بـــرنا با کادری مجرب و متخصص قادر است شما را در رسیدن به فاکتورهای بالا یاری کند، به نحوی که با کمک ما، شما می‌توانید در مدت زمان کوتاهی به عنوان یک محقق در سطح بین‌المللی و با رتبه بین‌المللی قابل قبول شناخته شوید.

   علاوه بر موارد فوق، تمامی دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری جهت گرفتن نمره کامل پایان نامه با استفاده از مقاله حاصل از پایان نامه و در نهایت فارغ التحصیلی، نیاز مبرم به مقاله دارند که شرکت مذکور همگام با شما علاوه بر انجام مقاله به آموزش مقاله نویسی نیز می پردازد تا گامی بلند جهت ارتقاء سطح علمی دانشجویان برداشته باشد.

 

سامانه خدمات ارزی

همکاری

برای همکاری با شرکت دانش بنیان پژوهشگران فن آور بــــرنا فرم همکاری زیر را دریافت نموده و به دقت مطالعه و تکمیل نمائید. پس از تکمیل، فرم را در قسمت ارتباط با ما آپلود نمائید و یا به آدرس ایمیل شرکت ارسال فرمائید.

 

فرم همکاری

محصولات دانش بنیان

   این شرکت دارای محصولات دانش بنیان متعددی از جمله شکلات کاهنده قند خون می باشد که علی رغم انجام این طرح، دارای فعالیت های زیادی در انجام و اجرای طرح های مختلف صنعتی می باشد.

 

پژوهش

   این شرکت در راستای پژوهش، فعالیت هایی همچون برگزاری کنفرانس ها و همایش ها در سطوح ملی و بین المللی، مقاله نویسی، انجام طرح های پژوهشی و طرح های توجیهی و همچنین طراحی، راه اندازی و مدیریت مجلات الکترونیکی علمی بر عهده دارد.

 

آموزش

   این شرکت در راستای آموزش، فعالیت هایی همچون برگزاری دوره ها، کارگاه ها و همچنین آموزش های مجازی در سطوح ملی و بین المللی بر عهده دارد.

 

راه اندازی و پشتیبانی : YGD