Menu

تحقیق

این بخش از سایت مختص افرادی است که زمان کافی برای گردآوری مطالب، جستجو در اینترنت و کتابها و … را ندارند. در سفارش انجام تحقیقات دانشجویی شما تنها موضوع مورد نظر و جزئیات مطالب خواسته شده را به کارشناسان متخصص در همان موضوع و رشته شرکت اعلام می کنید و ما مناسب ترین مطالب موجود را برای شما گزینش نموده و مطابق درخواست شما را به صورت فایلWord  یا پاورپوینت تحویل می نماییم.

توانایی و مزایای شرکت در این زمینه:

- انجام تحقیقات دانشجویی در تمامی مقاطع و کلیه رشته ها

- گردآوری از منابع زبان اصلی و ترجمه آنها در صورت نیاز

- تهیه اسلاید و پاورپوینت جهت ارائه در کلاس درس یا سمینار

- بهره مندی از جستجوگر های حرفه ای برای یافتن مطالب کمیاب

- انجام تحقیقات دانشجویی، گردآوری اطلاعات و پروژه های درسی

- رعایت استانداردها (فونت، کادر و شماره صفحه، فهرست و …) مطابق درخواست شما

- انجام تحقیق همراه با جامعه آماری و پرسشنامه

و در انتها داشتن کادری متخصص در کلیه رشته ها

سامانه خدمات ارزی

همکاری

برای همکاری با شرکت دانش بنیان پژوهشگران فن آور بــــرنا فرم همکاری زیر را دریافت نموده و به دقت مطالعه و تکمیل نمائید. پس از تکمیل، فرم را در قسمت ارتباط با ما آپلود نمائید و یا به آدرس ایمیل شرکت ارسال فرمائید.

 

فرم همکاری

محصولات دانش بنیان

   این شرکت دارای محصولات دانش بنیان متعددی از جمله شکلات کاهنده قند خون می باشد که علی رغم انجام این طرح، دارای فعالیت های زیادی در انجام و اجرای طرح های مختلف صنعتی می باشد.

 

پژوهش

   این شرکت در راستای پژوهش، فعالیت هایی همچون برگزاری کنفرانس ها و همایش ها در سطوح ملی و بین المللی، مقاله نویسی، انجام طرح های پژوهشی و طرح های توجیهی و همچنین طراحی، راه اندازی و مدیریت مجلات الکترونیکی علمی بر عهده دارد.

 

آموزش

   این شرکت در راستای آموزش، فعالیت هایی همچون برگزاری دوره ها، کارگاه ها و همچنین آموزش های مجازی در سطوح ملی و بین المللی بر عهده دارد.

 

راه اندازی و پشتیبانی : YGD