Menu

ترجمه

بخش مرکز ترجمه تخصصی شرکت دانش بنیان پژوهشگران فن آور بــرنا با تکیه بر بدنه خدماتی قدرتمند و وسیع خود، به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات ترجمه دانشجویی، آنلاین، تخصصی و فوری را ارائه می نماید. یکی از ویژگی های برجسته این بخش خدماتی، توان مدیریت پروژه های حجیم ترجمه در مدت زمانی بسیار کوتاه می باشد،  به گونه ای که با تعریف ساختاری منظم و متشکل از مترجمین مجرب و متخصص، پروژه ها و درخواست های حجیم ترجمه به صورت تکه های پازل در کنار یکدیگر قرار گرفته و نهایتا ترجمه ای شیوا، تخصصی و کاملا سلیس به صورت تایپ شده ارائه می گردد.

ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی و دیگر زبان ها...برای تمامی رشته های تخصصی دانشگاهی توسط مترجمین مجرب و با سابقه کشوری ارائه گردیده و تمامی سرویس های تعریف شده در دارالترجمه دارای گارانتی نامحدود کیفیت می باشد .

 

برخی از خدمات بخش ترجمه:

- ترجمه آنلاین متون تخصصی و مقالات دانشجویی، مقالات علمیISI  و ...

- ترجمه آنلاین متون تخصصی و کتب علمی، دانشگاهی، صنعتی، فنی مهندسی و ...

- ترجمه آنلاین متون تخصصی، متون صنعتی، انواع کاتالوگ، بروشور، دستورالعمل، دفترچه راهنما و ...

- آماده عقد قرار داد جهت همکاری با ادارات و موسسات

 

ترجمه تخصصی برای گروه های پزشکی، علوم پایه، علوم انسانی، فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی و همچنین هنر و معماری همچون رشته های: معماری، پزشکی، علوم سیاسی، مالی، عمران، فلسفه، صنایع، فقه و علوم اسلامی، تجارت، زمین شناسی، نفت و گاز، کشاورزی و صنایع غذایی، متالوژي و مواد، برق و الکترونیک،تربیت بدنی، بازرگانی، اقتصاد، ادبیات و تاریخ، زیست شناسی و علوم پایه، هنر، مکانیک، مدیریت، حسابداری، کامپیوتر، علوم اجتماعی، شیمی، حقوق، جغرافیا و ... انجام می پذیرد.

سامانه خدمات ارزی

همکاری

برای همکاری با شرکت دانش بنیان پژوهشگران فن آور بــــرنا فرم همکاری زیر را دریافت نموده و به دقت مطالعه و تکمیل نمائید. پس از تکمیل، فرم را در قسمت ارتباط با ما آپلود نمائید و یا به آدرس ایمیل شرکت ارسال فرمائید.

 

فرم همکاری

محصولات دانش بنیان

   این شرکت دارای محصولات دانش بنیان متعددی از جمله شکلات کاهنده قند خون می باشد که علی رغم انجام این طرح، دارای فعالیت های زیادی در انجام و اجرای طرح های مختلف صنعتی می باشد.

 

پژوهش

   این شرکت در راستای پژوهش، فعالیت هایی همچون برگزاری کنفرانس ها و همایش ها در سطوح ملی و بین المللی، مقاله نویسی، انجام طرح های پژوهشی و طرح های توجیهی و همچنین طراحی، راه اندازی و مدیریت مجلات الکترونیکی علمی بر عهده دارد.

 

آموزش

   این شرکت در راستای آموزش، فعالیت هایی همچون برگزاری دوره ها، کارگاه ها و همچنین آموزش های مجازی در سطوح ملی و بین المللی بر عهده دارد.

 

راه اندازی و پشتیبانی : YGD